2 золоті і 3 срібні медалі здобули боксери з криворізької ДЮСШ №2

24 Вересня 2023, 20:30 Поділитися

З 21 по 23 вересня вихованці криворізької ДЮСШ №2 брали участь у змаганнях з боксу, що проводилися у нашому місті. На чемпіонаті міста, що проходив на базі СК «КБ-75» і на відкритій першості у ДЮСШ №3, вони вибороли декілька призових місць. Успіхами вихованців поділилася дитячо-юнацька спортивна школа №2 у соцмережі.

Днями у Кривому Розі проходив чемпіонат міста з боксу серед юнаків 12-13 років. Його провели на базі СК «КБ-75».  Ярослав Марченко у ваговій категорії 63 кг та Максим Дегтяр у ваговій категорії 57 кг стали віце-чемпіонами.

Крім цього у ДЮСШ №3 відбулася відкрита першість, де крім боксерів з нашого міста участь брали спортсмени з Долинської, Запоріжжя та Кам'янського. Нашим хлопцям вдалося здобути 2 золота і срібло. Чемпіонами стали Михайло Бабін і Богдан Курячий, а на другу сходинку зійшов Геннадій Абрамов.

Готував спортсменів тренер-викладач Юрій Лазаренко.