Цілеспрямованість та впевненість привели до успіху: криворіжець став чемпіоном міжнародного турніру з боксу «Open Dracula 2024»

19 Лютого 2024, 10:00 Поділитися СПОРТ

Боксер з Кривого Рогу переміг на на міжнародному турнірі «Open Dracula 2024», який пройшов у Румунії. Золоту медаль юнакові принесла перемога над узбекським боксером. Про його здобутки повідомив комітет з фізичної культури та спорту Саксаганського району.

У румунському місті Плоєшть з 11 по 19 лютого проходив міжнародний турнір з боксу серед юніорів та молоді «Open Dracula 2024». За першість змагалися боксери з Молдови, Польщі, Сербії, Казахстану, Греції, Румунії, Італії та інших країн.

Україну на цьому турнірі представляла команда з 17-ти спортсменів та 13-тьох спортсменок. Показав на що здатен криворіжець, вихованець ДЮСШ №8 Артур Кузьменко. Він виступав у вазі 63,5 кг та здобув перемогу над узбекським боксером, що і принесло золоту відзнаку до скарбниці спортсмена.
    Вітаємо чемпіона і його тренера Олександра Кучерявого та бажаємо надалі розвиватися на спортивному шляху й підкорити ще не одні змагання!

Нагадаємо, що скарбниця нагород криворізьких рукопашників поповнилася 14-ма відзнаками.