Наші – найсильніші: вихованці криворізької ДЮСШ №2 здобули 140 нагород на Відкритому чемпіонаті міста з тхеквондо ВТФ

30 Квiтня 2024, 21:00 Поділитися СПОРТ

У Кривому Розі днями відбувся Відкритий чемпіонат міста з тхеквондо ВТФ у розділах «керугі» та «пумсе». Показати свій спортивний хист взялися не тільки криворіжці, а й гості з Кам’янського, Кропивницького, Нікополя.

Загалом, змагання зібрали близько 80 учасників. Вихованцям нашої ДЮСШ №2 вдалося здобути 140 медалей. За ґатунками вони виглядають так:

-  І місць – 76

-  ІІ місць – 50

-  ІІІ місць – 14

«Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами Департаменту молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради, а також пам’ятними подарунками від Федерації тхеквондо ВТФ міста Кривого Рогу», - йдеться у повідомленні.

Надалі юні майстри своєї справи захищатимуть честь міста на поєдинку у травні. Він має відбутися у Дніпрі. Тримаємо кулачки!

Нагадаємо, репортаж «Першого Міського» з Чемпіонату у Кривому Розі можна подивитися тут.