Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Всі захоплюються зусиллями Кривого Рогу у питаннях оборони регіону, - Лірон Едері

  12 Квiтня 2022, 13:33 Поділитися

  Під керівництвом начальника Військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула з перших днів війни місто зробило акцент не лише на обороні та зміцненні рубежів. Для забезпечення надійної життєдіяльності Кривий Ріг підтримує стабільну роботу підприємств та створив стратегічний запас продуктів та медикаментів. Наразі до його поповнення приєдналися і міжнародні фонди та громади.

  Всі захоплюються зусиллями Кривого Рогу у питаннях оборони регіону, - Лірон Едері

  До міста надійшов вантаж, організований за підтримки Асоціації розвитку єврейських громад в Україні, єврейської спільноти «Сохнут», Міжнародного волонтерського логістичного центру «Марлог» за підтримки головного рабина Кривого Рогу Лірона Едері.

  Перший заступник міського голови Євген Удод розповів: «Наші стратегічні резерви сформовані на кілька місяців. Це стосується і продуктів, і медикаментів, різноманітних матеріалів. Місто готове до будь-яких сценарії розвитку подій. Ця робота не припиняється ні на день. Сьогодні ми приймаємо великий вантаж з Ізраїлю. Спасибі пану Лірону Едері і всім організаціям, які підтримують Україну сьогодні».

  Цінний вантаж допомоги був відправлений ізраїльськими організаціями спочатку літаком до Польщі, а звідти - через кордон до Кривого Рогу. Це перший із низки вантажів з Ізраїлю, які вже найближчим часом надійдуть до міста. 
  Головний рабин Кривого Рогу Лірон Едері ділиться: «Останніми днями мені телефонували з усієї України, рабин Каменецький з Дніпра та інші. Всі захоплюються зусиллями Кривого Рогу у питаннях оборони регіону, мужністю начальника Військової адміністрації міста Олександра Вілкула. Я впевнений, що завдяки такій силі духу ми переможемо.  Один із колишніх мешканців міста, Денис Маслов, зробив справжнє диво – зібрав по всіх муніципалітетах Ізраїлю продукти, одяг, ковдри і багато іншого. Я щиро вдячний йому за таку величезну допомогу».

  Кривий Ріг не тільки сформував стратегічний запас для забезпечення своїх жителів, а й направляє вантажі далі, на південні рубежі Дніпропетровщини, та й в ту частину Херсонської області, яка звільнена українськими військами.

   

  Теги
  • #війна
  • #підтримка
  • #захист