Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Відсьогодні у Кривому Розі проїзд у комунальному транспорті безкоштовний не лише для мешканців міста, а й для усіх – в тому числі, військових, переселенців, жителів Криворізького району»

  27 Квiтня 2022, 14:03 Поділитися

  Як повідомив начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул, таке рішення було одноголосно підтримане депутатами Криворізької міськради на черговій сесії міськради.

  О

  Начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул підкреслив: «Вже більше двох місяців наші військові мужньо тримають оборону Кривого Рогу. Так, у нас кожного дня лунають сигнали повітряної тривоги, однак завдяки героїзму та відвазі наших захисників місто та його мешканці мають можливість нормально, з урахуванням вимог воєнного часу, жити, ходити на роботу. Стабільно працює вся інфраструктура, у тому числі і комунальний транспорт. 

  Військова адміністрація міста надає всю необхідну підтримку нашим частинам – від спецзасобів, техніки, бронежилетів, форми, будматеріалів до оргтехніки. Сьогодні на сесії прийнято рішення про безкоштовний проїзд у муніципальних тролейбусах, трамваях та автобусах не лише для мешканців міста, а й для усіх – у тому числі військових, переселенців, жителів Криворізького району. Важливе воно для переселенців, адже люди приїздять до нас з окупованих територій не завжди навіть маючи при собі речі першої необхідності. Тому, там де можемо – допомагаємо людям у цей час військових випробувань».

  Комунальні тролейбуси, трамваї, автобуси, швидкісний виходять на маршрути з 5:00 до 23:00. Приватні перевізники працюють з 6:00 до 20:00. Зі зрозумілих причин, автобусів і маршруток працює зараз значно менше.
  Нагадаємо, що з 1 травня 2021 року жителі Кривого Рогу безкоштовно користуються громадським транспортом з Карткою криворіжця.

  Теги
  • #безкоштовний проїзд
  • #транспорт кривого рогу