Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Діти – наше майбутнє» – в умовах війни кожен починає розуміти глибоке значення цих слів. Для дітей ми виборюємо Перемогу та захищаємо рідну землю»

  30 Травня 2022, 18:06 Поділитися

  У день народження Кривого Рогу на світ з’явилося дев’ять малюків: шестеро хлопчиків та три дівчинки. Їхні мами отримали подарунки від міста.

  Ю

  В. о. міського голови Юрій Вілкул привітав молодих матусь, які народили 28 травня – у день народження Кривого Рогу – та вручив їм від міста сертифікати на придбання дитячих візочків. Цій традиції вже багато років, не стали її порушувати і зараз, в умовах воєнного часу.

  На зустрічі із молодими матусями, що відбулася у криворізькому перинатальному центрі, Юрій Вілкул підкреслив: «Народження дитини – це велике свято та радість для родини. А зараз, коли йде війна, ця подія має особливе значення для всіх нас з вами. Адже це означає, що життя триває, що у нас є майбутнє. Воно в наших дітках і заради їх щасливого, мирного майбутнього ми маємо бути мужніми, стійкими і сильними. І ми обов’язково переможемо! Щоб ці малюки виросли на своїй землі, у рідному Кривому Розі і продовжили розвивати місто, пишалися ним та любили його, як їх батьки. Для наших дітей ми виборюємо Перемогу та захищаємо рідну землю».

  Молода матуся Юлія сказала: «Я приїхала з Луганська у 2018 році. У Кривому Розі я вийшла заміж та створила сім’ю. Про таку традицію у місті, я й не знала, для мене це було приємною несподіванкою. Дуже приємно, що міська влада так турбується про сім'ї, наших немовлят. Це дуже необхідний подарунок, особливо зараз, коли в країні війна». 
  У Кривому Розі організовано ефективну мережу медичних закладів, що надають допомогу жінкам у пологах. Це три акушерські стаціонари: перинатальний центр, пологовий будинок №1 та 7 міська лікарня. В усіх закладах впроваджено сучасні перинатальні технології. Всі вони акредитовані на високе звання «Лікарня, доброзичлива до дитини», в них працюють високопрофесійні медики. Щороку в акушерських стаціонарах народжується близько 5000 діточок.

  З 24 лютого 2022 року, з початку повномасштабного вторгнення ворога, у пологових відділеннях Кривого Рогу народилося 899 дітей: 467 хлопчиків та 432 дівчинки.

  «Ми працюємо з повною віддачею, колектив 24/7 виконує свої обов’язки та допомагає новим криворіжцям з’явитися на світ. У нашому закладі перебувають не тільки криворіжці, а й вимушені переселенці, всім надається медична допомога та консультації. Ми дуже вдячні міській владі за допомогу. Це й медикаменти, й медичне обладнання для того, щоб ми могли надавати якнайкраще медичну допомогу всім без винятку», – зазначила Ніна Бобровник, в. о. директорки Криворізького пренатального центру.
  З перших днів війни медзаклади Кривого Рогу надають допомогу не тільки мешканцям Кривого Рогу і прилеглих районів, а й жителям Харківської, Херсонської, Донецької, Київської, Запорізької та інших областей. За цей час у пологових відділеннях міста народили 62 жінки, які мають статус внутрішньо-переміщених осіб, серед малюків дві двійні – два хлопчика та дві дівчинки. Під наглядом акушерів-гінекологів та сімейних лікарів перебуває 150 вагітних жінок, що мають статус внутрішньо-переміщених осіб.

  Теги
  • #візочок
  • #день міста