Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Незважаючи на ситуацію в країні, ми не порушуємо багаторічну традицію й вітаємо подарунками наших майбутніх першачків, які народилися у День міста 6 років тому»

  2 Червня 2022, 18:03 Поділитися

  До 247-ї річниці заснування Кривого Рогу, 14 юним криворіжцям, які святкують свій День народження разом з рідним містом і 1 вересня мають йти до першого класу, в. о. міського голови Юрій Вілкул вручив сертифікати на придбання портфелів зі шкільним приладдям.

  Ю

  «Цього року всі святкові заходи ми відклали до Перемоги. Але для наших дітей, всі ми – дорослі жителі Кривого Рогу, військові, терооборонівці, представники Військової адміністрації міста намагаємося зробити все, щоб кожний день став для них радісним, щасливим та мирним. Тож, незважаючи на ситуацію в нашій країні, ми не порушуємо багаторічну традицію Кривого Рогу, дарувати на День міста подарунки тим, хто народився в цей день. У ці травневі дні матусі немовлят, які народилися у день народження Кривого Рогу отримали сертифікати на придбання візочків, а майбутні першачки отримають сертифікати на портфелі. Ми, дорослі, робимо все для того, аби наші діти відчували себе захищеними у ці неспокійні місяці війни, аби скоріше у нас настали мирні часи», - сказав в. о. міського голови Ю. Вілкул. 

  Місто завжди піклується про захист прав та інтересів маленьких криворіжців, опікується підростаючим поколінням та його майбутнім. Завдяки муніципальним  програмам, кошти міського бюджету спрямовуються на безкоштовне харчування учнів початкової школи, безоплатний проїзд у комунальному транспорті, оздоровлення дітей пільгових категорій та інше. Крім того, багатодітні сім’ї та родини піклувальників та опікунів, сім’ї, в яких виховуються діти з особливими потребами отримують матеріальну допомогу. Міська влада всебічно підтримує та заохочує здібних, обдарованих й талановитих дітей.

  «Ми вдячні міській владі за такий подарунок. Це чудова традиція! Для нас такою несподіванкою був дитячий візочок 6 років тому, а зараз ще сертифікат на придбання  портфеля й всього приладдя, що потрібне нашому першачку. Ми дуже сподіваємося, що новий навчальний рік розпочнеться у вільній, мирній Україні та нашому рідному Кривбасі!», - зазначила Яна Маслєнікова, мама першокласника.

  Теги
  • #подарунки
  • #першокласники