Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Задля запобігання поширення коронавірусної хвороби у Кривому Розі триває компанія з вакцинації від COVID-19 – адреси пунктів вакцинації

  9 Вересня 2022, 13:54 Поділитися

  Ще у березні 2020 року розпорядженням міського голови у Кривому Розі був створений оперативний штаб по ліквідації наслідків і протидії поширенню коронавірусної інфекції та розпочата кампанія з вакцинації від COVID-19, яка триває й зараз. Зробити вакцинацію або бустерне щеплення криворіжці а також переселенці, які проживають у місті, можуть безкоштовно у пунктах вакцинації.

  Задля запобігання поширення коронавірусної хвороби у Кривому Розі триває компанія з вакцинації від COVID-19 – адреси пунктів вакцинації

  З початку пандемії провакциновано 549 311 городян, з них двічі – 250 000 осіб. Бустерну дозу вакцинації отримали 42 747 осіб. Станом на 8 вересня, з діагнозом COVID-19 (підтвердженим ПЛР аналізами) у Кривому Розі лікуються 129 пацієнтів. З початку пандемії подолали хворобу – 43 414 чоловік. 

  Враховуючи, що вакцинація залишається найнеобхіднішим методом запобігання поширенню коронавірусної хвороби в місті продовжує працювати на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги 21 стаціонарний пункт, створені й працюють 14 мобільних бригад. 

  Щеплення проводиться трьома видами імпортних вакцин, офіційно зареєстрованих в Україні.

  Комітет із надзвичайних ситуацій Всесвітньої організації охорони здоров’я зазначив, що ситуація з захворюванням на COVID-19 у світі все ще залишається надзвичайною. Кабінетом міністрів України подовжено режим надзвичайної ситуації і карантину в країні до 31 грудня 2022 року. Тож, аби убезпечити себе та оточуючих від хвороби варто скористатися допомогою медиків й провести вакцинацію у міських пунктах щеплення.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #вакцинація
  • #коронавірус