Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  У Кривому Розі продовжується щеплення від COVID - місто отримало чергову партію вакцин Pfizer та CoronaVac. Усі криворіжці та переселенці можуть зробити безкоштовні щеплення

  27 Вересня 2022, 12:10 Поділитися

  Місто отримало централізовано чергову партію вакцини проти COVID-19. Це – майже 10 тисяч доз Pfizer та 3760 доз CoronaVac. На цих вихідних було щеплено майже 600 чоловік.

  У Кривому Розі продовжується щеплення від COVID - місто отримало чергову партію вакцин Pfizer та CoronaVac

  З урахуванням того, що місто мало залишок CoronaVac - майже 2,5 тисячі доз, то на разі, в наявності є понад 6 тисяч доз CoronaVac. Це вакцина поряд з іншими визнана світовою медичною спільнотою і враховується в усіх внутрішніх і зовнішніх сертифікатах. Стосовно Pfizer, то із отриманих майже 10 тисяч доз на цих вихідних щеплення даною вакциною зробили майже 600 мешканців. 

  Начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул зазначив: 
  «Безумовно, всі наші зусилля максимально сконцентровані на боротьбу з ворогом. Однак, ми не маємо втрачати пильність і на іншому фронті - медичному. Адже, COVID ніхто не відміняв, він нікуди не подівся. Тож кожен повинен подбати про своє здоров’я та своїх близьких і зробити щеплення. Необхідна для цього вакцина у місті є. Це вакцини Pfizer та CoronaVac, що відмінно зарекомендували себе в усьому світі. Для отримання щеплень мешканцям потрібно звернутися до своїх Центрів первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання, де вони отримають всю інформацію». 
  Також, на цьому тижні одним із напрямків буде проведення вакцинації внутрішньо-переміщених осіб, які проживають в місцях компактного проживання. Тому, кожний центр первинної медико-санітарної допомоги буде акцентовано проводити щеплення саме цієї категорії. 
  У Кривому Розі першу дозу вакцини отримали вже майже 552 тисячі чоловік.
  Другу дозу, тобто, завершили вакцинацію – 249 тисяч криворіжців. 
  Бустерну першу дозу вакцинації отримали 44 тисячі жителів. 

  Крім того, звертаємо увагу, що зараз зняті обмеження на проведення 4 дози - (другого бустера) для осіб віком 60+. Тож всі, хто бажають зробити другу бустерну дозу можуть це зробити.

  КП «Інститут розвитку міста»

  Теги
  • #вакцинація
  • #коронавірус