Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Продовжуємо впорядковувати Кривий Ріг: оновлюються парки та сквери, місця відпочинку криворіжців, ведеться робота з озеленення, запустили міські фонтани. Зараз у Покровському районі ремонтують центральну алею парку «Шахтарський»

  12 Травня 2023, 15:59 Поділитися

  В. о. міського голови Юрій Вілкул провів робочу нараду з організації робіт, термінів виконання ремонту головної алеї та благоустрою парку, який у цьому році стане центром проведення заходів до Дня міста.

  Ю

  «Життя триває і навіть в умовах воєнного стану потрібно забезпечувати нормальну життєдіяльність всього міста. Працюють комунальні служби з благоустрою, ремонтуються дороги, парки та сквери оновлюються, будуються алеї та пішохідні доріжки, ведеться робота з озеленення клумб та газонів, висаджуються нові дерева. Нещодавно запрацювали сім фонтанів. Також у місті з’являться нові куточки відпочинку. Наразі, у нашому парку «Шахтарський» оновлюємо центральну алею. Замінюється асфальтне покриття, ведуться роботи з реконструкції зливових стоків та здійснюється озеленення газонів та квітників», – зазначив Ю. Вілкул, в. о. міського голови.

  Буде відновлено асфальтне покриття алеї парку площею майже 9 тис. м2. Вже виконано зняття старого асфальтобетонного покриття за допомогою машини для холодного фрезерування. Будівельники вже замінили бордюрний камінь вздовж клумб та алеї, провели заміну оголовків та люків на колодязях інженерних мереж. Виконали ремонт зливової каналізації, з заміною мереж, що проходить під алеєю. На даний час завершуються роботи з асфальтування.

  «Ми здійснюємо улаштування вирівнюючого шару основи з щебенево-піщаної суміші асфальтоукладником. На завершальному етапі ремонтні роботи з реконструкції ливневостоку, який проходить по території парку. Вже виконано улаштування трьох залізобетонних монолітних оголовків дренажної системи. Роботи виконуються якісно і без затримок», - зазначив представник підрядної організації.

  Крім того, у парку «Шахтарський» виконані роботи з обрізки сухих гілок та видалення сухостійно-аварійних дерев. Також, розбиті нові клумби та викошена трава.

  «Якщо місто буде максимально впорядковане, криворіжці почуватимуться комфортно. Цей парк – місце, де відпочивають тисячі мешканців Покровського району. У 2019 році в парку «Шахтарський» ми провели капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення. Таке освітлення не тільки робить зони відпочинку значно світлішим, а отже – безпечнішим, а й дозволяє серйозно економити електроенергію. Зараз після відновлення алеї та других робіт з благоустрою, ще більше криворіжців зі своїми сім’ями зможуть проводити вільний час та відпочивати у цьому парку», - підкреслив Ю. Вілкул.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #ремонт
  • #дорога