Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Рада оборони міста робить усе можливе, щоб юні криворіжці, навіть в умовах воєнного часу, могли займатися спортом та виступати на змаганнях – сьогодні 85 юних гімнасток продемонстрували свою майстерність на Чемпіонаті міста»

  1 Травня 2023, 19:01 Поділитися

  Завдяки нашим захисникам, мужнім Збройним Силам України місто має змогу проводити спортивні змагання та збільшувати їх кількість. За п’ять місяців цього року провели вже 71 змагання, з яких міського – 56, обласного – дев’ять та всеукраїнського рівня – шість змагань. В яких взяли участь понад 4000 спортсменів міста.

  О

  1 червня у Кривому Розі на базі ДЮСШ №10 відбувся відкритий чемпіонат міста з художньої гімнастики серед молодших школярів присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Олександр Вілкул, голова ради оборони міста привітав учасників змагань.

  Кривий Ріг має належну спортивну базу для проведення змагань, як міського так і всеукраїнського рівнів – у місті було збережено всі 10 ДЮСШ. А в умовах воєнного стану, завдяки тому, що міська влада подбала про організацію всіх безпекових заходів, місто стало майданчиком для проведення представницьких турнірів та чемпіонатів.

  Відкриваючи чемпіонат міста з художньої гімнастики серед молодших школярів. Олександр Вілкул, голова Ради оборони зазначив: «Звісно, війна змінила наше життя. Змінилися всі ми, але не опустили руки. У Кривому Розі триває спортивне життя. В безпекових умовах, які створило місто, працюють та проводять змагання вихованці 10-ти комунальних ДЮСШ. В них тренуються в режимі офлайн більше 3,5 тисяч юних спортсменів. Рада оборони міста робить усе можливе, щоб юні криворіжці, навіть в умовах воєнного часу, могли займатися спортом та виступати на змаганнях. Хочу відзначити, що ми прийняли вірне рішення щодо відновлення освітнього процесу в закладах позашкільної освіти в очному режимі, адже фізичне здоров’я підростаючого покоління набуває дуже важливого значення. Вітчизняна школа художньої гімнастики є однією з кращих у світі. Тому, я переконаний, що ці юні грації неодмінно зроблять свій вклад у золоту скарбничку спортивних здобутків нашого міста, області, держави, а Гімн України неодноразово звучатиме на їхню честь на найбільш престижних європейських та світових змаганнях. Сьогодні, в цій залі, 85 криворізьких гімнасток покажуть свої вміння, красу та гімнастичні трюки. Бажаю всім вдалих виступів та перемог!».

  Художня гімнастика – красивий, естетичний і елегантний вид спорту. У Кривому Розі нею займається понад 300 дівчат в трьох дитячо-юнацьких спортивних школах №5, 8, 10.

  «Для нас сьогоднішні змагання – це подальший розвиток у спорті. Деякі наші вихованці виступають вперше і для них це дуже важливо. Загалом, кожна з учасниць для виконання вправ обрала певний предмет або булаву, стрічку, обруч, скакалку. Ми сподіваємось та очікуємо на найкращий результат наших дівчаток. Кожен новий старт – це наша маленька перемога й віра у велику Перемогу нашої країни!», - сказала Світлана Алєксєєва, тренерка з художньої гімнастики ДЮСШ №10.

  За результатами змагань найбільшу кількість золотих нагород здобули гімнастки ДЮСШ №10 – 17 переможців, другі – ДЮСШ №8 – дев’ять золотих медалей, й треті – ДЮСШ №5 – два переможця.

  З початку року дитячо-юнацькі спортивні школи, спортивні клубами та міські федерації за видами спорту підготували одного майстра спорту України міжнародного класу, сім майстрів спорту України, 55 кандидатів у майстри спорту України, 49 спортсменів Ι-го розряду, понад 600 спортсменів масових розрядів.

  Теги
  • #спорт
  • #гімнастика