Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: Місто відкрите до інноваційних ідей науковців, студентів, підприємців. Для цього ми відкрили школу стартапів, яка допомагає молоді втілити у життя сучасні, креативні проєкти

  30 Червня 2023, 11:50 Поділитися

  З травня поточного року розпочала роботу «Школа стартапів – 2023». Навчання в ній проходило близько 60 учасників віком від 17 до 40 років. «Учні школи» пройшли 12 модулів в режимі онлайн, двічі на тиждень.

  Ю

  На сьогодні підготовлено 17 проєктів, презентація частини з яких днями  відбулася на платформі «Криворізька інновація». З авторами стартапів поспілкувався в. о. міського голови Юрій Вілкул.

  «Вже зараз ми думаємо на декілька кроків вперед і навіть у надскладний воєнний час  Україна і, в тому числі, Кривий Ріг активно працює над впровадженням стимулів та інструментів економічного розвитку. Ми розуміємо, наскільки важливою є підтримка     розвитку інноватики та  молодіжної підприємницької ініціативи. Тож, шукаємо способи для реалізації інноваційних ідей наших молодих науковців, студентів, підприємців. Продовжуємо роботу над проєктами, які допоможуть розвивати талановиту молодь та будуть сприяти посиленню економічного потенціалу міста! Наша основна мета, щоб молодь  мала перспективу у рідному місті та залишалася працювати у Кривому Розі», - зазначив Юрій Вілкул.

  Саме задля цього було і відкрито школу стартапів. Це – спільний проєкт виконкому Криворізької міськради, Інноваційного холдингу «Sikorsky Challenge»,    КП «Інститут розвитку міста», Криворізького національного університету та  Академії гірничих наук України.

  Протягом двох місяців досвідчені викладачі навчали молодь інноваційному підприємництву та практиці запуску стартап-компаній з урахуванням світових тенденцій та українських реалій, формуванню бізнес-кейсів проєктів та створенню прототипів бізнес-продуктів, в онлайн режимі. «Учні школи» пройшли перші 12 модулів навчання та отримали початкові знання, які використали в розробці своїх ідей.

  Єлизавета Гречко, студентка факультету інформаційних технологій КНУ  розповіла: «Мій проєкт про планування. Це - планер, який дозволить дітям та дорослим легко і просто навчитися планувати свій час. В університеті я побачила, що багато студентів не вміють планувати свій час, відтак - збирається багато «боргів». Тому, я вирішила допомогти  людям навчитися планувати».

  Ігор Христюк, студент факультету інформаційних технологій КНУ сказав:«Мій проєкт називається TOCHAHGE the first P2P Dex. Ми допомагаємо робити децентралізовані, безпечні перекази криптовалюти безпосередньо між двома персонами. Тому, і захотів зробити сервіс не тільки для себе, а й інших користувачів. Бо зараз більше ніж 6,5 млн людей на території України володіє криптою. Тож, це досить актуально».

  У липні важливою подією у житті «Криворізької інноватики» стане візит до Кривого Рогу співзасновника венчурного фонду Ukraine Phoenix Venture Capital Fund Чарльза Уайтхеда. У програмі перебування передбачені зустрічі з міською владою, керівниками промислових підприємств, представниками вищих навчальних закладів. В офісі «Криворізька інновація» (КНУ) Чарльз Уайтхед  проведе лекцію та поспілкується з авторами  школи стартапів.

  А вже у жовтні на базі Криворізького національного університету відбудеться конкурс стартапів.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #іновації