Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Продовжуємо поповнювати автопарк комунальної техніки. Для оперативного реагування на виклики та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій КП «Криворіжтепломережа» отримало ще 5 аварійно-ремонтних машин»

  28 Липня 2023, 13:56 Поділитися

  Усього з початку війни для комунальних підприємств міста – «Кривбасводоканалу», «Криворіжтепломережі» та підприємства «Сансервіс» придбали вже 39 одиниць спеціальної техніки, в цьому році планується придбати ще 15 одиниць.

  О

  Комунальні підприємства – колективи та техніка, у числі найперших прибувають на місця ворожих атак та беруть участь у ліквідації наслідків ворожих ударів. Коли потрібна була допомога у будівництві захисних споруд – 70% техніки надали саме комунальні підприємства. Зараз тривають роботи з підготовки до нового опалювального сезону і комунальники наполегливо працюють, щоб місто та його жителі були з водою, теплом та світлом.

  27 липня голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул провів виїзну нараду з питання підготовки комунальних підприємств до роботи в надзвичайних умовах воєнного стану. Одним із напрямків є придбання спецтехніки. 

  Комунальне підприємство «Криворіжтепломережа» нещодавно поповнило автопарк п’ятьма спеціалізованими автомобілями «Аварійно-ремонтна майстерня». Техніка придбана за кошти міського бюджету.

  Олександр Вілкул сказав: «Зараз важливо розуміти, що підприємства тепло- та водопостачання працюють в аварійному режимі. Тому що труби не розраховані, що їх будуть 5 разів на день включати і виключати. Якщо брати тепло, то це було під час блекаутів взимку. Якщо брати воду, то це, взагалі, важка ситуація, адже труби не розраховані, що їх протягом декількох місяців включали-виключати по декілька разів на день. Це – і електродвигуни, і насоси, і, безумовно, кожне відключення це гідравлічний удар. Тому, дуже важливо, щоб пережити майбутню зиму, і далі створювати аварійні бригади. Тож, та аварійна техніка, яку ми закуповуємо, дозволить нам з меншими проблемами зараз працювати по поривам по воді, а по «Тепломережі» - в осінньо-зимовий період оперативно реагувати на виклики». 

  Лише протягом 2022-2023 років коштом міського бюджету було придбано для «Кривбасводоканалу» спеціалізовану землерийну і вантажну техніку: колісні фронтальні міні-навантажувачі, повноповоротний гусеничний міні-екскаватор та великі колісні екскаватори, телескопічні автокрани з вильотом стріли на 43 метри. Крім того, Олександр Вілкул передав міськводоканалу установку, яка у випадку блекауту зможе очищувати воду для питного водопостачання з будь-якого джерела. Для КП «Сансервіс» придбано за рахунок резервного фонду міського бюджету автокран, два телескопічних автопідйомники, три тентовані бортові автомобілі та самоскид. 

  Олександр Єрін, головний інженер КП «Криворіжтепломережа» сказав: «У цьому році міський бюджет виділив «Криворіжтепломережі» 15 млн 150 тис. грн. На ці кошти ми придбали 5 спеціальних аварійних машин. До початку опалювального сезону ці машини доукомплектуємо: встановимо газо- та електрозварювальне обладнання, генератор, насос для відкачування. І ці автомобілі будуть працювати в опалювальному сезоні 2023-2024 років. Це дозволить більш оперативно реагувати на позаштатні ситуації, своєчасно усувати пошкодження на теплових мережах, котельнях тощо. Підприємство «Криворіжтепломережа» продовжує підготовку до зими. На сьогодні готовність котелень складає близько 58%. Із 66 котелень, що ми будемо експлуатувати, готові 42. В опалювальний сезон також експлуатуватимемо 340 км теплових мереж. Наразі готові 174 км. Сьогодні ремонтуємо три котли на котельнях Північний ГЗК-2, Центральна та по вулиці Свято-Миколаївській, 18. Основні роботи плануємо завершити до 1 вересня».

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #передали