Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Продовжуємо підтримувати у цей складний воєнний час криворіжців. З початку року грошову допомогу від міста надано майже 20 тисячам мешканцям - на це спрямовано майже 250 млн грн»

  23 Серпня 2023, 16:56 Поділитися ОФІЦІЙНО

  З турботою про криворіжців. На серпневому засіданні міськвиконкому підтримані 22 рішення соціального напрямку. На комплексні програми соціального захисту спрямують ще 13,4 млн грн - допомогу додатково отримають 2,4 тисячі жителів.

  Ю

  У Кривому Розі продовжується реалізація найбільшої в Україні комплексної Програми соціального захисту, якою передбачено понад 50 різних видів допомог. Місто піклується про учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, родини загиблих (померлих) військовослужбовців, чорнобильців, внутрішніх переселенців, дітей з інвалідністю та дітей, які постраждали внаслідок війни, тощо.

  В. о. міського голови Юрій Вілкул сказав: «Кривий Ріг був і залишається містом соціально орієнтованим. Це тим більше важливо у нинішній ситуації. Щомісяця ми приймаємо десятки рішень про матеріальну допомогу військовослужбовцям та членам їх родин, воїнам-інтернаціоналістам, ліквідаторам аварії на ЧАЕС, тощо. У серпні таку підтримку отримають ще 256 учасників АТО/ООС, 105 членів сімей військових, 232 воїна-інтернаціоналіста. Не залишаємо без уваги і діток з інвалідністю. Матеріальна допомога у серпні з міського бюджету буде надана 603 дітям, які мають проблеми зі здоров’ям»

  Очільник міста акцентував увагу ще на одному важливому питанні - надання допомоги мешканцям, чиї оселі постраждали від ворожих ударів. «Тільки у 2023 році ми вже надали допомогу 1820 жителям на загальну суму 53,8 млн. грн. Проведені виплати для придбання житла замість зруйнованого 26 мешканцям будинку по Героїв АТО,75 (16,2 млн. грн). 686 жителів Центрально-Міського району, майно яких пошкоджено внаслідок ракетного удару 31 липня, отримали допомогу на загальну суму 14,9 млн. грн. Робота в цьому напрямку триває», - зазначив Ю.Вілкул.

  У серпні допомогу отримають:

  -  256 учасників бойових дій у антитерористичній операції на сході України та операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях. З початку року допомогу отримали 3330 учасників бойових дій;

  -  3 особи з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з безпосередньою участю в антитерористичній операції та операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях. (таку допомогу отримують 192 особи);

  -  105 членів сімей військовослужбовців, які загинули або померли внаслідок поранення контузії чи каліцтва, одержаних під час захисту Батьківщини унаслідок військової агресії рф (розмір допомоги на родину 100 000 грн);

  -  232 воїна-інтернаціоналіста. З початку року допомогу отримали 1348 воїнів-інтернаціоналістів.

  І багато інших.

  Директор департаменту соціальної політики Інеса Благун підкреслила: «Жодна дитина, яка опинилася у складних життєвих обставинах, не повинна залишатися сам на сам без підтримки. Це – принципова позиція керівництва міста та Ради оборони. Тому, у серпні матеріальну допомогу отримають 254 дитини з інвалідністю та онкохворі діти у розмірі 10 тис. грн (з початку року допомогу отримали 1545 дітей); 20 інсулінозалежних діток (розмір допомоги 11 338 грн) таку допомогу в цьому році отримали 123 дитини;  19 дітей з інвалідністю, які потребують забезпечення підгузками у розмірі 20 тис. грн. З початку року допомогу отримали 272 дитини».

  Крім того, допомога буде виплачена 310 особам з інвалідністю з дитинства, в тому числі, 8 особам з інвалідністю з дитинства у віці від 18 до 23 років, які здобувають освіту в закладах загальної, середньої, професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти, вони отримають допомогу у збільшеному розмірі – 10 тис. грн (з початку року допомогу отримали 2258 чоловік, у тому числі, 142 студента).

  Загалом, з початку року на виплату матеріальної допомоги дітям з інвалідністю, особам з інвалідністю, у тому числі, з дитинства з міського бюджету спрямовано 30,3 млн грн.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #соціальна програма