Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Бажаю учням нових знань та відмінних оцінок, педагогам - натхнення, а батькам - віри в своїх дітей!»

  1 Вересня 2023, 16:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  У Кривому Розі 1 вересня новий навчальний рік розпочали 62 500 школярів. Вперше - 5000 першокласників. День знань учні та педагоги Кривого Рогу зустрічають в умовах воєнного стану. Заклади освіти, локально, враховуючи свої особливості (насамперед, кількість місць в укритті) обирали різні формати для цього дня. Основана увага - першачкам.

  О

  На День знань до учнів Криворізького ліцею академічного спрямування «Міжнародні перспективи» завітав голова Ради оборони міста Олександр Вілкул. Привітав зі святом ліцеїстів та їх педагогів.

  «Сьогодні святковий день в учнів та педагогів і, безумовно, у батьків! І жоден ворог, я упевнений у цьому, не зіпсує вам того особливого настрою та хороших емоцій від зустрічі, навіть в онлайн, з однокласниками. Зі свого боку, місто зробило максимально все, щоб підготувати школи, гімназії та ліцеї до навчального року. І 107 шкіл готові будь-якої миті відкрити свої двері. Цього достатньо, щоб забезпечити очне навчання для всіх школярів міста. Але надзвичайно відповідально підійшли до вибору формату навчання. Радилися з батьками, вчителями і 77 % батьків віддали перевагу дистанційній освіті з можливістю проведення офлайн консультацій для дітей за згодою батьків. Причому, скільки буде цих  офлайн консультацій - кожна школа вирішує окремо. Ось сьогодні деякі заклади 1 вересня проводять виключно онлайн, деякі окремі класи вирішили, щоб діти прийшли в перший день до своєї школи - це право батьків із вчителями. Ми всі працюємо на перемогу і як тільки дозволить безпекова ситуація - перейдемо на офлайн навчання. Адже всі – і діти, і викладачі скучили за рідними закладами, своїми класами, дзвінками та дитячого гомону на перервах!».

  Загальна середня освіта Кривого Рогу представлена 129 закладами, з них перші класи набирають 105 закладів освіти. Продовжує функціонувати 21 ліцей академічного спрямування. 1 вересня до 10-х класів прийшли навчатися 2400 дітей, до 11-го класів – 2456 учнів. 10 047 хлопців та дівчат перебувають за кордоном.

  В. о. директора ліцею Тетяна Мелкумова сказала: «У нашому  закладі  навчання організовано  в режимі онлайн, але з можливістю проведення офлайн консультацій. Безпека  та якісна освіта  дітей -  дуже важливі. У нас відремонтоване укриття на загальну кількість 100 осіб. Тобто, кожного навчального дня будемо в цю кількість вносити учнів, технічний персонал та педагогів. У ліцеї навчається понад 1000 дітей, а у цьому навчальному році ми набрали два перших класи».   

  Криворізький ліцей академічного спрямування «Міжнародні перспективи» – єдиний заклад у місті, який здійснює освітню діяльність на усіх рівнях з 1-го по 11-й клас завдяки участі у міжнародній діяльності. З 1 вересня відкрито 34 класи для 1006 учнів. З 1-го класу вивчається одна іноземна мова, а з 5-го – друга іноземна.

  Ліцей має багаторічний досвід викладання німецької мови та давні дружні відносини зі школами-партнерами за кордоном. Протягом багатьох років триває робота над спільними проєктами, обмін делегаціями учнів і вчителів, активне листування. Тривалі й плідні відносини заклад має зі школою ім. Г. Гауптмана в Рослебені (Тюрінгія); з якою підписано Договір про співробітництво, проведено багато спільних проєктів. Школа успішно співпрацює з посольством Німеччини в Україні та з Генеральним Консульством Німеччини в Україні, є постійним активним учасником Тижнів Німеччини в Україні. Заклад є однією з 1100 національних шкіл у світі, які працюють за програмою «Німецький мовний диплом» і школою-партнером ініціативи «Школа: партнер майбутнього» (PASCH).

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #навчальний рік