Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Військові хроніки

  Криви Ріг нині є прифронтовим містом. І в безпосередній близькості – зруйновані, обстріляні ворожим вогнем населені пункти Дніпропетровщини та Херсонщини. «Перший Міський» покаже, як виглядають обстріляні міста та селища, та як живуть люди, що там лишились. Усе це – у програмі «Військові хроніки».

  Автори і ведучі програми:

  Кореспонденти «Першого Міського»

  Військові хроніки: батальйон «Арей» звільняє українські землі

  Рух тільки вперед. Криворізький 7-й окремий батальйон «Арей» УДА, що входить до складу 129-ї Криворізької окремої бригади тероборони, звільняв Херсонщину, був на Нікопольщині, Запоріжжі, а нині веде бойові дії зі звільнення українських земель на Донеччині. 

  Наприкінці першої декади червня бійці «Арею» після запеклих боїв звільнили село Нескучне на так званому Врем’ївському виступі нинішнього контрнаступу. Ворог за більше ніж рік свого перебування тут досить сильно окопався, і тому чинив сильний спротив. Але сила та грамотна військова тактика викинули звідси окупантів далі на південь. 

  Як звільняли цей куточок України від окупантів, чим живуть та займаються  військовослужбовці «Арею» - дивіться в спецвипуску «Військових хронік», який був відзнятий спеціально до річниці створення 7-го окремого батальйону «Арей» УДА.

  13 Серпня 2023, 12:50

  Теги
  • #перший міський
  • #війна
  Останні відео