Криворізькі кікбоксери вибороли 12 нагород на чемпіонаті України серед 730 учасників

25 Вересня 2023, 19:00 Поділитися СПОРТ

Вихованці криворізької ДЮСШ №2 відзначилися на чемпіонат України з кікбоксингу WАКО серед ДЮСШ. Він проходив у Тернополі 21-24 вересня. З різних куточків країни на змагання прибули більше ніж 700 учасників різних вікових груп. Спортсменам з Інгулецького району вдалося вибороти 12 нагород різного ґатунку у 43 команд з різних міст України. Привітали переможців на сторінці спортивної школи у Фейсбуці.

Днями у Тернополі пройшов на чемпіонат України з кікбоксингу WАКО серед ДЮСШ. 730 учасників боролися за першість у різних категоріях серед своїх однолітків. Команда спортсменів, які тренувалися у ДЮСШ №2, під наставництвом Віталія Білика, продемонструвала серйозний рівень та здобула 12 нагород.

Чемпіонами стали Софія Шаройко, Ернест Соловей, Марко Білий, Христина Ковальчук.
    Другу сходинку п’єдесталу посіли: Владислав Білоусенко, Єлизавета Горідько, Олександра Птухова, Андрій Ситниченко, Софія Авраменко, Назарій Вінніченко.
    На третю сходили – Богдан Пономаренко, Максим Яремчук.