Спортсмени з Кривого Рогу посіли перші місця на чемпіонаті області з класичних шахів

25 Січня 2022, 13:13 Поділитися

З 15 по 23 січня відбулись обласні змагання з класичних шахів серед учасників до 20 років. До чемпіонату долучились і криворізькі шахісти, які вибороли першість. Вихованці спортивної школи №3 посіли перші місця у всіх вікових категоріях та двох заліках. Про це стало відомо з офіційного сайту Федерації шахів Кривого Рогу.

З 15 по 23 січня у Дніпрі тривав особистісно-командний чемпіонат Дніпропетровської області з класичних шахів у вікових категоріях до 16, 18 та 20 років. До змагань долучились вихованці криворізької Дитячо-юнацької спортивної школи №3.

За результатами чемпіонату, криворіжець Василь Лях в особистому заліку серед юнаків до 16, 18, 20 років набрав 8,5 очок із дев’ятьох можливих та став чемпіоном Дніпропетровської області.

В особистому заліку серед дівчат до 16, 18, 20 років чемпіонкою області стала Юліана Мінаєва, набравши вісім очок у дев’яти партіях. Крім того, в командному заліку перемогла команда спортивної школи №3 у наступному складі: Тимур Балик, Василь Лях, Денис Коклонський, Євген Герус, Юліана Мінаєва.

«Таким чином, вперше в історії обласних змагань шахістам із Кривого Рогу вдалося завоювати усі перші місця у всіх вікових категоріях серед юнаків та дівчат: як у особистому, так і у командному заліках. Вітаємо спортсменів ДЮСШ №3 з визначним виступом та бажаємо удачі у майбутніх змаганнях!»– зазначається на сайті федерації шахів.

Нагадаємо, вихованці клубу «Дракон» з Кривого Рогу здобули 19 медалей на міжнародному турнірі TMS.