Команда юнаків з Кривого Рогу отримала перемогу на обласних змаганнях з баскетболу 3х3 «Олімпійські надії»

31 Січня 2022, 21:10 Поділитися СПОРТ

Нещодавно у місті відбулись змагання зі стрітболу «Олімпійські надії». За першість боролись юні спортсмени з різних куточків Дніпропетровщини. За підсумками турніру, криворізькі спортсмени посіли перше місце. Інформація про це з’явилась на сторінці Департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.

До змагань з баскетболу 3х3 долучились 13 команд окремих територіальних громад області. Взяти участь могли 17-річні спортсмени і молодші у складі шкільних команд. За результатами турніру перемогу здобула криворізька команда, призерами стали команди з Дніпра й Кам’янського. Учасників нагородили грамотами Дніпропетровського обласного відділення Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України.

Нагадаємо, двоє поліцейських із Кривого Рогу посіли перші місця на Чемпіонаті області з гирьового спорту.