Колектив однієї зі шкіл Кривого Рогу нагородили грамотою Верховної Ради України
8 лютого стало відомо про те, що трудовий колектив Криворізької школи №15 відзначив парламент нашої держави. За заслуги перед українським народом освітян нагородили грамотою Верховної Ради. Інформація про це з’явилась на сторінці Департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради та самої школи.
![Колектив однієї зі шкіл Кривого Рогу нагородили грамотою Верховної Ради України](/images/16x9/photo_2022-02-10_08-47-38.jpg)
8 лютого у соціальній мережі з’явилась радісна новина щодо нагородження трудового колективу Криворізької загальноосвітньої школи №15 ім. М. Решетняка державною нагородою.
Педагогів навчального закладу відзначили Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом». Таку нагороду отримав колектив за значні успіхи в якісній освіті й плідну науково-педагогічну діяльність.
«У колективі закладу працюють освітяни, які постійно демонструють нові ідеї, презентують цікаві педагогічні доробки. Пишаємося!», – зазначається на сторінці школи №15.
На таку новину багато містян відреагувало дуже позитивно. У коментарях криворіжці щиро привітали колектив навчального закладу й побажали нових творчих здобутків, а також здоров’я та наснаги педагогам. Деякі городяни зазначили, що ця нагорода є заслуженою.
![](/img/2022-02/10/1644475696-photo_2022-02-10_08-47-27.jpg)
![](/img/2022-02/10/1644475704-photo_2022-02-10_08-47-41.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)