Вихованці спортивної школи Кривого Рогу здобули нагороди на міжнародних змаганнях з тхеквондо

26 Червня 2022, 18:00 Поділитися СПОРТ

25 червня у Чехії провели змагання з тхеквондо, до яких долучились спортсмени з різних куточків світу. За першість боролись й юні криворіжці з міської спортивної школи, які й отримали призові місця. Відповідна інформація з’явилась на сторінці Дитячо-юнацької спортивної школи №10 у соцмережі.

25 червня провели Відкритий чемпіонат Чеської Республіки. За переможні місця у різних дисциплінах з тхеквондо змагались спортсмени з різних частин світу, зокрема й з Кривого Рогу. Продемонструвати свої вміння поїхали вихованці ДЮСШ №10.

За результатами змагань Олександр Амерханов та Роман Углицький здобули по золотій медалі й кубку, а Микита Статєва і Максим Савченко посіли треті місця. Тренером-викладачем хлопців є Русія С.В.