Два призових місця посіли спортсмени з Кривого Рогу на Чемпіонаті України з вільної боротьби

10 Липня 2022, 18:10 Поділитися СПОРТ

Протягом двох днів спортсмени з різних куточків нашої держави змагались за першість з вільної боротьби. До чемпіонату долучились і криворізькі борці зі спортивної школи №2, які здобули золото й бронзу.

З 8 по 9 липня тривав Чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків до 23 років. Змагання за переможні місця провели у Олімпійському навчально-спортивному центрі в Конча Заспі. У межах чемпіонату було 10 вагових категорій: 57 кг, 61 кг, 65 кг, 70 кг, 74 кг, 79 кг, 86 кг, 92 кг, 97 кг, 125 кг. Змагання були особистісно-командні. Переможців нагороджували дипломами й медалями за знайняті місця.

До чемпіонату України з вільної боротьби долучились і вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №2. Криворіжець Владислав Абрамов посів почесне перше місце у ваговій категорії 57 кг, а Микита Абрамов здобув бронзу в категорії 65 кг. Тренером хлопців є Владислав Пісковий.

Нагадаємо, спортсменка з Кривого Рогу здобула бронзову медаль на Чемпіонаті Європи з плавання серед юніорів.