Дві вихованки спортивної школи Кривого Рогу посіли призові місця у рамках Кубку України з легкої атлетики

28 Липня 2022, 20:14 Поділитися

Протягом двох днів спортсмени з різних куточків держави змагались за першість на змаганнях з легкої атлетики. За переможні місця боролись і вихованки криворізької спортивної школи, які й здобули золото і бронзу. Відповідна інформація з’явилась на сторінці Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради.

З 22 по 23 липня тривав Кубок України з легкої атлетики. Змагання провели в одному зі спортивних комплексів у Львові. Спортсмени з різних регіонів держави брали участь у забігах на різні дистанції. До змагань долучились вихованці криворізької Дитячо-юнацької спортивної школи №7.
    За результатами турніру, Анна Орлова посіла перше місце у дисципліні «біг на 400 м», а Тетяна Кайсен – третє місце у дисципліні «біг на 200 м». Тренером-викладачем легкоатлеток є Людмила Худик.