Шість призових місць здобули криворізькі спортсмени на чемпіонаті України з кульової стрільби

18 Серпня 2022, 21:01 Поділитися СПОРТ

З 16 по 22 серпня у нашій державі тривають всеукраїнські змагання за першість з кульової стрільби. До чемпіонату долучились і вихованці Криворізької спортивної школи №7, які посіли по два перших, других та третіх місця.

16-22 серпня триває Відкритий літній чемпіонат України зі стрільби кульової з пістолета та гвинтівки (рухома мішень). Змагання проводять у Львові в стінах Навчально-спортивної бази літніх видів спорту.

Змагання є особисто-командними, у рамках яких є три категорії: чоловіки (олімпійські вправи ПП-3, МП-8 та неолімпійські вправи МП-10, РП-5, ГП-12, ГП-11а); жінки (олімпійські вправи ПП-3, МП-5 та неолімпійські вправи ГП-12, ГП-11а); змішані команди (олімпійська вправа ПП-мікст та неолімпійська вправа РМ-мікст).

До чемпіонату долучились і вихованці міської Дитячо-юнацької спортивної школи №7. Відповідно до результатів, криворізькі спортсмени посіли наступні місця:
    – Роман Чадай – ІІ місце у вправі ГП-11а;
    – Вілена Бевз – ІІ командне місце у вправі МП-5;
    – Максим Гімон – ІІІ місце у вправі ПП-3;
    – Максим Клімас – І командне місце у вправі ПП-3;
    – Вікторія Рибовалова – І місце у вправі ГП-11а;
    – Аліна Ткалик – ІІІ місце у вправі ГП-11а.

Готували до змагань спортсменів тренери Олексій Виливаний, Станіслав Лось та Віктор Скотников.

Нагадаємо, спортсмен з Кривого Рогу здобув дві золоті медалі на Чемпіонаті Україні з армреслінгу