Спортсменка з Кривого Рогу стала срібною призеркою Чемпіонату України з легкої атлетики

19 Вересня 2022, 15:08 Поділитися СПОРТ

Протягом двох днів легкоатлети з різних куточків держави брали участь у змаганнях. До чемпіонату долучилась і вихованка криворізької спортивної школи. Софія Чумак продемонструвала один із найкращих результатів і посіла друге місце.

З 16 по 18 вересня тривав чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів найближчої до дорослих вікової групи. Змагались за першість спортсмени на стадіоні комплексу ІФНТУНГ у Івано-Франківську. У чемпіонаті брали участь хлопці та дівчата від 16 до 19 років. Здобути перемогу можна було у п’яти категоріях, зокрема: для чоловіків – бігові та стрибкові дисципліни, види метань, 10-борство, естафетний біг; для жінок – бігові та стрибкові дисципліни, види метань, семиборство, естафетний біг. Переможцям урочисто вручали медалі за зайняті місця.

Власні вміння й навички на чемпіонаті продемонструвала й вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи №7. Софія Чумак обігнала майже усіх спортсменів та посіла друге місце на дистанції 100 м з бар'єрами. Тренеркою дівчини є Антоніна Герун.