Вихованка спортивної школи Кривого Рогу стала Чемпіонкою України з легкої атлетики

20 Вересня 2022, 11:43 Поділитися СПОРТ

Нещодавно завершились всеукраїнські змагання з легкої атлетики, до яких долучилась й криворіжанка. Дівчина здолала усіх суперників й стала чемпіонкою України з естафетного бігу та володаркою почесного другого місця з бігу на 400 метрів. Про це повідомляється на сторінці у соцмережах виконкому Довгинцівської райради.

З 16 по 18 вересня тривав чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Змагання провели на одному зі стадіонів у місті Івано-Франківськ. Спортсмени змагались відповідного до своєї статі та п’яти дисциплін. Переможців нагороджували почесними медалями.

У змаганні брала участь й вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи №9. Евеліна Заіка стала чемпіонкою України в естафетному бігу (4х400 м), а також посіла друге місце з бігу на 400 метрів. Тренували дівчину Жорж Каруца і Катерина Редченко.

Зазначимо, за першість у чемпіонаті змагались ще одна криворізька спортсменка Софія Чумак, яка здобула срібну медаль на дистанції 100 м з бар'єрами.