Криворіжанка, що понад 30 років працювала на благо України, святкує сторічний ювілей
23 вересня святкує своє сторіччя криворіжанка Наталія Деребаська, що мешкає у Інгулецькому районі міста. Жінка має 34 роки трудового стажу, була учасницею Другої світової війни.
![Криворіжанка, що понад 30 років працювала на благо України, святкує сторічний ювілей](/images/16x9/%D0%B1%D0%B0%D0%B1%D1%83%D1%88%D0%BA%D0%B0_hjVHpKS.jpg)
23 вересня виповнилося сто років Наталії Деребаській. Жінка пройшла нелегкий життєвий шлях. Вже на заслуженому відпочинку вона вирішила переїхати до нашого міста.
Раніше мешкала на Миколаївщині. Була 13-ю дитиною у багатодітній родині, коли підросла, почала працювати у колгоспі. Виховала чотирьох дітей – троє синів відняла у неї Друга світова війна, а донька пішла з життя у 2020 році.
34 роки Наталія Степанівна працювала для рідної України, зробила свій вклад у відродження Батьківщини у важкі повоєнні часи. Зараз ювілярка має двох онуків та двох правнуків, живе разом з онукою Оленою та правнучкою, що допомагають любій бабусі.
«Перший Міський» приєднується до вітань та бажає іменинниці миру, міцного здоров’я, родинного тепла та радості!
Відзначимо, наразі у Кривому Розі проживають семеро довгожителів, які вже відсвяткували столітній ювілей.
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)