Криворізькі спортсменки здобули дві срібні медалі на Чемпіонаті України з вільної боротьби

24 Вересня 2022, 19:20 Поділитися СПОРТ

Два дні на Хмельниччині проходив жіночий Чемпіонаті України з вільної боротьби. Прекрасний результат на турнірі продемонстрували дві криворізькі спортсменки, які увійшли у трійку найкращих, та посіли другі місця у двох вагових категоріях. Про це повідомив Виконавчий комітет Інгулецької райради Кривого Рогу.

23 та 24 вересня у Хмельницькому відбувався Чемпіонат України з вільної боротьби серед жінок до 23 років. Спортсменки з усієї країни змагалися за першість, але срібло дісталося двом майстерним бійцям з Кривого Рогу. Вихованки Криворізької Дитячо-юнацької школи № 2 Романа Вовчак та Дар'я Константинова привезли додому дві срібні медалі у вагових категоріях до 68 кг та 72 кг відповідно.

Вихованки тренера Олександра Лозного продемонстрували гарну підготовку та заробили заслужені нагороди.