Криворізька збірна посіла почесне третє місце на чемпіонаті України з самбо
29 та 30 жовтня проходив чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів. Криворізька збірна спортсменів долучилася до змагання та стала бронзовим призером турніру у командному заліку.
![Криворізька збірна посіла почесне третє місце на чемпіонаті України з самбо](/images/16x9/photo_2022-10-30_18-48-18.jpg)
З 29 по 30 жовтня у Тернополі проходив всеукраїнський чемпіонат боротьби самбо серед кадетів. Участь у змаганнях взяли й криворізькі спортсмени. Десять вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл №6,7 та 9 у складі збірної випробували свої сили та у командному заліку вибороли третє місце на п’єдесталі чемпіонів.
Підготував команду переможців президент міської федерації Євген Понирко.
З 29 по 30 жовтня у Тернополі проходив всеукраїнський чемпіонат боротьби самбо серед кадетів. Участь у змаганнях взяли й криворізькі спортсмени. Десять вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл №6,7 та 9 у складі збірної випробували свої сили та у командному заліку вибороли третє місце на п’єдесталі чемпіонів.
![](/img/2022-10/30/1667149047-photo_2022-10-30_18-48-17.jpg)
![](/img/2022-10/30/1667149056-photo_2022-10-30_18-27-36.jpg)
Популярне
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)