Перше місце на Міжнародному турнірі Palaveliero San Giorgio a Cremano посів криворізький спортсмен Тимофій Гомонов

31 Жовтня 2022, 11:51 Поділитися СПОРТ

Нещодавно скарбничка перемог міської спортивної когорти поповнилася ще одним золотом. Тимофій Гомонов здобув першість на Міжнародному турнірі Palaveliero San Giorgio a Cremano, що відбувся в Італії. Про це повідомляється на сторінці у соцмережах ДЮСШ №10.

З 29 по 30 жовтня тривали міжнародні змагання Palaveliero San Giorgio a Cremano Come to Naples 4 Edizione. Боротьбу за першість серед спортсменів з різних країн світу провели в Неаполі, що в Італії. Учасники змагались у відповідних вікових категоріях та дисциплінах. Долучився до турніру й вихованець криворізької Дитячо-юнацької спортивної школи №10. Тимофій Гомонов посів почесне перше місце з тхеквондо ВТФ. Тренеркою хлопця є Світлана Русія.

Нагадаємо, криворізька збірна посіла почесне третє місце на чемпіонаті України з самбо.