ФК «Кривбас» переміг у заключному матчі 2022 року, перегравши одеський «Чорноморець»

2 Грудня 2022, 16:05 Поділитися

2 грудня в Одесі відбувся матч між футбольними командами «Кривбас» та Чорноморець. Гра закінчилася з рахунком 0:1 на користь криворізької команди.

2 грудня в рамках української футбольної Прем’єр-ліги свій заключний матч 2022 року зіграв ФК «Кривбас» з «Чорноморцем». Суперники не зустрічались між собою майже десять років, і от тепер – нове протистояння. Футбольну гру провели у місті суперника – Одесі.

Перший тайм пройшов під перевагою криворізької команди. Гра проходила більше на користь захисту, ніж на атаку. Не дивлячись на це, червоно-білі близько восьми разів намагалися штурмувати ворожі ворота. Перший удар у матчі залишився за криворіжцями: Волошин знаходився на підбиранні після кутового й пробив здалеку, але Непогодов легко забрав мʼяч. Після флангової подачі згодом з другого поверху бив Стецьков – трохи вище воріт. Наприкінці першого тайму, за одну хвилину до його закінчення, команда пробивали свій п’ятий кутовий. М’яч прийняв захисник Тимур Стецьков та вдало вдарив по воротам. Тож перша половина зустрічі закінчилась із рахунком 0:1 на користь «Кривбасу».

Другий тайм стартував із ротацій у складах команд. ФК «Крибас» зробив лише одну заміну. Загалом, в другій половині матчу «Чорноморець» робив більше атакувальних маневрів, ніж у першій. Максим Брагару намагався пробити м’яч у ворота криворізької команди, але невдало. Господарі перехопили ініціативу, наша ж команда діяла на контратаках. Мав забивати вдруге Дебелко після контрвипаду, але затягнув з ударом, і захисники встигли повернутись на позиції. В процесі гри червону картку отримав Манджрекар Джеймс з одеської команди та його видалили з поля. «Чорноморець» усіма силами намагалася не програти цей матч, але сьогоднішня вдача була на боці криворізької команди. Тож червоно-білі здобули перемогу в заключному матчі 2022 року з кінцевим рахунком 0:1.

Зазначимо, загалом ФК «Кривбас» у 2022 році зіграв чотири переможні матчі, команда забила в цьому сезоні 11 голів та поки знаходиться на восьмому місці у турнірній таблиці.