Криворізькі спортсменки посіли призові місця на змаганнях з вільної боротьби

2 Грудня 2022, 19:06 Поділитися СПОРТ

Протягом чотирьох днів в Україні проходить турнір з вільної боротьби. Дві криворіжанки Романа Вовчак та Аліна Бухаленко також долучилися до участі у змаганні. Борчині гідно проявили себе та вибороли почесні медалі у відповідних категоріях.

З 30 листопада по 3 грудня у Білій Церкві триває Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок. Серед чисельної кількості спортсменів за першість змагалися дві криворізькі борчині, вихованки тренера Олександра Лозного. Обидві дівчини показали гарні результати. Зокрема, Романа Вовчак отримала золоту медаль за результатами виступів у ваговій категорії 72 кг. Аліна Бухаленко у свою чергу виборола «бронзу» у ваговій категорії 68 кг.

Вітаємо талановитих спортсменок та бажаємо борчиням майбутніх перемог.