Срібну та дві бронзові медалі привезли криворізькі спортсмени з Чемпіонату України з плавання

6 Грудня 2022, 21:10 Поділитися СПОРТ

Два дні тривали змагання, в рамках яких за першість боролись плавці з різних куточків держави. Від Кривого Рогу відправились вихованці ДЮСШ №2 і №10 Олександр Поляков та Аріна Лісняк. Спортсмени посіли три призових місця, а інформацію про їх перемоги оприлюднили у соцмережах спортивних шкіл.

З 2 по 4 грудня тривав Чемпіонат України з плавання серед юнаків. Змагання провели в одному зі спортивних комплексів у Броварах. За переможні місця боролись плавці у своїх дисциплінах.

За результатами змагань, вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи №2 Олександр Поляков посів одразу два призових місця. Хлопець отримав срібну медаль у категорії «100 м» на спині з результатом 1:02,73, а бронзову медаль – категорії «200 м» на спині з результатом 2:21,51. Тренером хлопця є Оксана Петриченко.

Крім того, за першість змагалась й спортсменка з ДЮСШ №10. Аріна Лісняк посіла почесне ІІІ місце у категорії «200 м» батерфляй з результатом 3:10.94, а також зайняла восьму сходинку у тому ж стилі на дистанції 100 м з результатом 1:25.10. Готували дівчину до чемпіонату тренери Ольга Литвин та Ірина Задирака.

Нагадаємо, спортсмени з Кривого Рогу здобули шість медалей на Чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO.