Понад 15 медалей здобули вихованці спортивної школи з Кривого Рогу на Відкритому турнірі з таїландського боксу «Кубок Святого Миколая»

11 Грудня 2022, 19:35 Поділитися СПОРТ

10 грудня у центрі нашого регіону провели спортивне змагання за першість з таїландського боксу. До змагань за перемогу приєднались й спортсмени з ДЮСШ №2. Криворіжці здобули 16 медалей, більшість з яких золоті. Інформацію розмістили у соцмережах спортивного закладу.

10 грудня відбувся Відкритий клубний турнір з таїландського боксу «Кубок Святого Миколая». Змагання провели в одному з СК у Дніпрі, а долучитись могли усі бажаючі в межах вікових та вагових категорій. Взяли участь у турнірі й команда Дитячо-юнацької спортивної школи №2. Усього виступало 18 спортсменів, котрі посіли дев’ять І місць, п’ять ІІ місць та два ІІІ місця. Тренерував криворіжців Віталій Білик.

Нагадаємо, другу сходинку Чемпіонату світу з карате-до посів спортсмен з Кривого Рогу.