Два перших місця вибороли криворізькі спортсмени на обласному чемпіонаті з настільного тенісу

12 Грудня 2022, 19:28 Поділитися СПОРТ

10 грудня відбувся Чемпіонат Дніпропетровської області з настільного тенісу. Криворізька спортсменка Дар'я Ковальова стала кращою в особистому та парному заліках та виборола два золота.

10 грудня у Дніпрі відбувся регіональний чемпіонат з настільного тенісу серед дорослих. Учасники змагалися за першість у декількох категоріях: індивідуальному та парному заліках. Криворізькі спортсмени дитячо-юнацької спортивної школи №8 також долучилися до участі у змаганні та проявили себе як переможці.

Зокрема, 14-річна Дар'я Ковальова посіла перше місце у категорії індивідуальних поєдинків, а також здобула золото у змішаній парній грі. У змаганні серед жіночих пар учасниці вдалося отримати срібло.

Між тим, ще двоє криворізьких тенісистів 16-річний Олег Гавришко та 18-річний Павло Плакущій посіли на чемпіонаті сьоме та 13 місця відповідно.

Готував до виступів молодих спортсменів тренер ДЮСШ №8 Микола Зайцев.