Ворог випустив по Дніпропетровщині щонайменше 20 снарядів цієї ночі
В ніч з 18 на 19 грудня ворог знову обстріляв Дніпропетровську область. Окупанти накрили вогнем Мирівську та Покровську громади Нікопольського району. Про це повідомляє Рада оборони області.
![Ворог випустив по Дніпропетровщині щонайменше 20 снарядів цієї ночі](/images/16x9/photo_2022-12-20_06-37-27.jpg)
Вночі під приціл країни-агресорки потрапили Мирівська та Покровська громади Нікопольського району. Ворог завдав підлі удари по мирним селам, випустивши щонайменше 20 снарядів з тимчасово окупованого берега Енергодару.
В результаті обстрілу пошкоджені близько десяти приватних будинків та господарських споруд, газопроводи і лінія електропередач.
У решті громади ніч пройшла з тривогами, але без ворожих обстрілів. Вся інфраструктура працює. Дороги державного значення залишаються у проїзному стані. Для більш детальної інформації щодо стану автодоріг у Дніпропетровській області можна звернуться за єдиним телефоном кол-центру (067) 400-60-80.
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)