За новорічні й різдвяні свята малечі Кривого Рогу з пільгових категорій та родин військових видали 30 тисяч солодких подарунків від Ради оборони міста
19 січня – завершальний етап видачі солодощів дітям пільгових категорій і наших військових. Ініціаторами виступила Рада оборони міста й громадська організація «Набат Кривбас», а приурочили видачу до циклу новорічних та різдвяних свят. За місяць малеча отримали приблизно 33 тисячі солодких презентів.
![За новорічні й різдвяні свята малечі Кривого Рогу з пільгових категорій та родин військових видали 30 тисяч солодких подарунків від Ради оборони міста](/images/16x9/photo_2023-01-19_18-39-42.jpg)
Протягом місяця Рада оборони міста ділилась теплом з 30 тисячами дітей городян пільгових категорій. Їм видавали солодкі подарунки з нагоди новорічних та різдвяних свят. Також три тисячі презентів передали від ГО «Набат Кривбас». Отримати солодощі мали змогу діти з родин учасників Чорнобильської катастрофи, воїнів-інтернаціоналістів, Героїв російсько-української війни – загиблих, безвісті зниклих, полонених.
Безпосередньо 19 січня роздача солодощів завершилась. Цього дня від ГО «Набат Кривбас» отримали подарунки ще 600 дітей. 200 презентів передали малечі в стінах музею російсько-української війни в Державному університеті економіки і технологій, а близько 400 – в міських лікарнях. Зокрема, видавали солодощі й пюре для тих, кому не можна цукерки, в інфекційці, дитячій лікарні №4, Будинку дитини, психоневрологічному диспансері та лікарні №8.
«Щиро дякуємо всім родинам, всім тим, хто сьогодні боронять нашу землю. Тому хоч таке маленьке свято цим діткам з цих родин хотілось влаштувати й подарувати. З одного боку радісні емоції, звісно, люди вдячні, що під час війни хоч така увага людям. Увага – головна, не подарунки. Поспілкувалися, я розповіла про виплати, котрі ми зберегли, про соціальні програми, що депутатський корпус і міська рада зберегли, продовжуючи виплачувати й допомагати. Особливо важко приймати родини загиблих, безвісті зниклих, полонених. З такими родинами найважче сьогодні, не знаєш, які обрати слова, і просто обіймаєш, показуєш, що ти з ними. Треба підтримувати ці родини й не залишати їх наодинці», – прокоментувала заступниця голови Ради оборони Кривого Рогу, голова ГО «Набат Кривбас» Вікторія Третяк.
На заключне цього року новорічному привітання для дітей завітали й представники інших міських організацій, зокрема – Криворізького об’єднання людей з інвалідністю «Ветерани Чорнобилю». Організація опікується родинами чорнобильців не тільки нашого міста, а й Криворізького району, Жовтих Вод.
«Така промова гарна, все прекрасно, ми всім вдячні, що нас зібрали та привітали. Ми вдячні і за організацію, і за те, що покликали. Вітали сьогодні онучку та онука. Ми дуже вдячні нашому виконкому, нашій організації, вони збирають нас і допомогу виділяють», – розповіла вдова чорнобильця Галина Іванівна.
«Прийшла сьогодні з дідусем. Він казав, що маємо отримати солодкий подарунок. Очікую, що всередині цукерки. Мені сподобалось, що видали подарунок. Мій дідусь був в Чорнобилі, й часто розповідав про аварію», – розповіла 11-річна Анжеліка Горобець, що прийшла на дитяче свято.
![](/img/2023-01/19/1674146645-photo_2023-01-19_18-39-39.jpg)
![](/img/2023-01/19/1674146652-photo_2023-01-19_18-39-42.jpg)
![](/img/2023-01/19/1674146660-photo_2023-01-19_18-40-07.jpg)
![](/img/2023-01/19/1674146667-photo_2023-01-19_18-40-09 (2).jpg)
![](/img/2023-01/19/1674146675-photo_2023-01-19_18-40-09.jpg)
![](/img/2023-01/19/1674146683-photo_2023-01-19_18-40-10.jpg)
![](/img/2023-01/19/1674146690-photo_2023-01-19_18-40-14.jpg)
![](/img/2023-01/19/1674146700-photo_2023-01-19_18-40-17.jpg)
![](/img/2023-01/19/1674146707-photo_2023-01-19_18-40-19.jpg)
![](/img/2023-01/19/1674147598-photo_2023-01-19_18-39-37.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)