11 нагород вибороли боксери з Кривого Рогу на міському чемпіонаті

19 Лютого 2023, 13:00 Поділитися

18 лютого в нашому місті провели змагання з боксу. У відкритому чемпіонаті мали змогу взяти участь всі бажаючі. Спортсмени з ДЮСШ №8 вдало виступили та вибороли 11 почесних місць. Про нові спортивні здобутки стали відомо із соцмереж позашкільного закладу освіти.

18 лютого відбувся Відкритий чемпіонат БК «Лідер» з боксу серед юніорів 15-16 років та юнаків 13-14 років. Змагання провели на базі ДЮСШ №1 в нашому місті. Взяти участь мали змогу всі бажаючі спортсмени в межах вікових та вагових категорій. Долучились до турніру вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи №8. Боксери посіли дев’ять І місць та два ІІ місця за змаганнях. Тренерами є Олександр Кучерявий та Володимир Артеменко.

«Гарна репетиція перед міським чемпіонатом, який відбудеться наступного тижня. Вітаємо з успіхом!», ‒ йдеться у дописі.

Нагадаємо, 11 криворізьких спортсменів здобули золоті й срібні медалі на Чемпіонаті України з кунг-фу.