Спортсмени із Кривого Рогу привезли оберемок медалей з чемпіонатів з тхеквондо в Хмельницькому

22 Лютого 2023, 21:14 Поділитися СПОРТ

З 19 по 22 у Хмельницькому проходила ціла низка всеукраїнських чемпіонатів із різних різновидів тхеквондо серед усіх вікових категорій. Кривий Ріг на змаганнях представляли вихованці ДЮСШ №2, які здобули вісім медалей. Про успіх своїх спортсменів повідомили представники школи.

З 19 по 22 лютого до Хмельницького з'їхалися тхеквондисти з усієї країни. Адже в цей час у місті одночасно проходили: Кубок України серед дорослих, Чемпіонат України серед кадетів та Всеукраїнський чемпіонат у розділі «Пумсе». Спортсмени із Кривого Рогу також просто не могли не взяти участь, щоб показати свої вміння. Наше місто на чемпіонатах представляв спортивний актив ДЮСШ №2, який завоював цілу низку медалей.

Діана Литвиненко-Чумаченко посіла друге місце у парному виступі в категорії до 30 років на чемпіонаті у розділі «Пумсе» та третє місце на Кубку України серед дорослих у розділі «Кьоругі».

Гліб Ір’янов у розділі «Пумсе» в категорії до 30 років отримав одразу два «срібла»: одне за парний, а дуге за командний виступ. Брав участь спортсмен також і у Кубку у розділі «Кьоругі», де показав гарні результати.

Також у розділі «Пумсе» в категорії до 30 років призові місця розподілили між собою: Олександр Захарченко – срібло у командному виступі, Ігнат Бабінцов – також срібло в командному та бронза у особистому виступах. Третє місце в особистому виступі серед юнаків посів також Матвій Матвейчук.

Взяли участь спортсмени із Кривого Рогу також і у Чемпіонаті України в розділі «Кьоругі» серед кадетів, який проходив там же протягом 20-21 лютого. Серед учасників турніру був також вихованець ДЮСШ №2 Михайло Ліхачов, який показав гарний виступ.

Тренує та допомагає підготуватися до змагань криворіжцям досвідчена тренерка Олена Мардаш.

Спортивний колектив ДЮСШ №2 уже не вперше виборює відзнаки на всеукраїнських турнірах. Нагадаємо, раніше вони уже виборювали відзнаки на Чемпіонаті України у Івано-Франківську (https://one.kr.ua/news/44606).