Дві перемоги здобули криворізькі спортсмени на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби

27 Лютого 2023, 23:00 Поділитися

Два дні тривала у Львові боротьба за першість між спортсменами з різних куточків країни. Долучились до змагань і вихованці криворізької ДЮСШ №2. За результатами вони здобули золото й бронзу турніру. Про це повідомляється у соцмережах позашкільного закладу освіти.

З 24 по 25 лютого тривав ХІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений пам’яті Майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу і Європи серед юніорів та володаря Кубку світу Ігоря Первачука. Змагання провели в легкоатлетичному манежі «Велотрек СКА» у Львові. Долучитись мали змогу всі бажаючи спортсмени й відповідності до своєї вагової категорії.

Взяли участь у турнірі у вихованці криворізької Дитячо-юнацької спортивної школи №2. Професійне журі високо оцінило наших борців й призначило перемогу у ваговій категорії «39 кг» Камілі Кучмі. ІІІ місце в категорії «85 кг» призначили Ярославу Гладишу. Тренером дівчини й хлопця є Олександр Подольський.

Нагадаємо, п’ять нагород здобули спортсмени з Кривого Рогу на Чемпіонаті області з настільного тенісу.