«Керугі» та «пумсе»: 83 медалі вибороли спортсмени з Кривого Рогу на Відкритому міському чемпіонаті з тхеквондо

27 Лютого 2023, 21:00 Поділитися

25 лютого в нашому місті провели змагання з тхеквондо, в якому блискуче виступили спортсмени з ДЮСШ №2. За результатами чемпіонату, криворіжці посіли 83 почесних місця. Таку інформацію оприлюднили на сторінці у соцмережах вказаної спортивної школи.

25 лютого відбувся Відкритий чемпіонат Кривого Рогу з тхеквондо ВТФ. Змагання провели на базі міської ДЮСШ №10. За першість боролись спортсмени в розділах «керугі» та «пумсе» серед різних вікових груп. За результатами турніру, вихованці дитячо-юнацької спортивної школи №2 посіли наступні місця:
    – у розділі «керугі» – 22 золоті медалі; 23 срібні й сім бронзових медалей;
    – у розділі «пумсе» – 17 золотих медалей, 11 срібних й три бронзові медалі.

Готувала до змагань спортсменів тренерка Олена Мардаш.

Нагадаємо, криворізький спортсмен виборов бронзу на Чемпіонаті України з плавання.