Криворізький боксер став переможцем Чемпіонату Дніпропетровщини

8 Березня 2023, 20:10 Поділитися

Протягом двох днів у Дніпрі тривали змагання з боксу, під час яких за першість боролись спортсмени з різних куточків регіону. До боротьби долучився й криворіжець, котрий здобув впевнену перемогу. Таку інформацію розмістили у соцмережах дитячо-юнацької спортивної школи №8.

6-7 березня відбувся Чемпіонат області з боксу серед юніорів. Змагання тривало у спортивному комплексі в Дніпрі. Юні боксери виборювали першість у різних вікових і вагових категорій. За перемогу змагався і вихованець криворізької ДЮСШ №8. Олексій Голуб здолав своїх опонентів і посів почесне І місце. Також боксер пройшов відбір до збірної команди на Чемпіонат України. Тренером хлопця є Богдан Шолом.

Нагадаємо, 77 медалей привезли криворізькі плавці зі змагань у Кам’янському.