ФК «Кривбас» пропустив три м’ячі у свої ворота й поступився донецькому «Шахтарю»

12 Березня 2023, 16:30 Поділитися

Вдень 12 березня у нашому місті відбулось довгоочікуване протистояння двох футбольних клубів ‒ «Кривбас» та «Шахтар». Попри напружену гру, перемогу здобув футбольний клуб «Шахтар», фінальний рахунок склав 0:3 не на користь криворіжців.

12 березня о 14:00 розпочався черговий матч в межах Прем’єр-ліги Vbet, в межах якого на полі зустрілися ФК «Кривбас» та ФК «Шахтар». Змагання тривало на стадіоні «Гірник». На таку довгоочікувану гру завітали й глядачі, багато з них вболівали за наших криворіжців, аби надати їм наснаги й сил для перемоги.

Гра розпочалась жваво й на 12-й хвилині футболіст криворіжець Віталій Вернідуб отримав жовту карту за порушення на полі. Та це не завадило нашим спортсменам продовжувати боротися за перемогу. Попри запекле протистояння два клуби пішли на перерву з нічиєю ‒ 0:0.

Початок другого тайму був напруженим й на 57-й хвилині м’яч влетів у ворота криворіжців. Гол у воротоа червоно-білих забив Георгій Судаков. Через декілька хвилин ще один футболіст «Кривбасу» отримав жовту картку, це був Ріфет Капич.

На цьому чорна смуга у кривбасівців не скінчилась. На 80-й хвилині рахунок на табло знов змінився не на користь наших футболістів. Те саме сталося і на 84-й хвилині. Голи у ворота «Кривбасу» забили Кевін Келсі та Мар’ян Швед відповідно.

До загального часу додали дві хвилини, проте вони не допомогли нашим спортсменам переломити хід матчу хоча б розмочити сухий нуль на табло. Гра скінчилась з рахунком 0:3 на користь донецького «Шахтаря».