Спортсменки з Кривого Рогу вибороли нагороди на чемпіонаті України з вільної боротьби

17 Березня 2023, 15:31 Поділитися СПОРТ

17 лютого стало відомо, що борчині з Кривого Рогу здобули переможні медалі на спортивних змаганнях у Полтаві. Вихованки ДЮСШ №2 посіли перші місця на чемпіонаті України з вільної боротьби серед кадетів та кадеток U17. Про це повідомив спортивний навчальний заклад у соцмережі.

У Полтаві триває чемпіонат України з вільної боротьби серед кадетів та кадеток U17. 17 лютого стало відомо про те, що криворізькі спортсменки показали відмінний результат та завоювали нагороди. Вихованки ДЮСШ №2 здобули три перемоги. Анастасія Польська у ваговій категорії 49 кг посіла І місце. Дівчину тренують Юрій Турчин та Дмитро Бабюк. Срібну медаль отримала Єлизавета Луценко у ваговій категорії 53 кг, а Валерія Луценко виборола третє місце та завоювала бронзу у ваговій категорії 49 кг. Тренерством дівчат займається Олександр Лозний.

Нагадаємо, повітряна гімнастка з Кривого Рогу отримала найвищу нагороду Міжнародного конкурсу Culture life.