У Кривому Розі визначили переможців чемпіонату міста серед молоді з класичних шахів

19 Березня 2023, 22:20 Поділитися

Тиждень у нашому місті тривали змагання серед юних шахістів. За першість боролись більше 30 спортсменів. Усього розіграли дев’ять комплектів нагород. Перші місця посіли Василь Лях, Денис Десятник та Амелія Громко. Про це стало відомо із соцмереж Федерації шахів Кривого Рогу.

З 11 по 18 березня тривав Чемпіонат міста серед молоді до 20 років з класичних шахів. Змагання між криворіжцями тривало на базі шахового клубу ДЮСШ №3. До гонитви за перемогою долучились 32 спортсмени, серед яких були три кандидати в майстри спорту та сім першорозрядників. Міський турнір проводили за швейцарською системою у дев’ять турів з контролем часу 35 хв. + 30 сек. за кожен хід.

За результатами чемпіонату у віковій категорії до 20 років І місце посів Василь Лях, ІІ ‒ Юліана Мінаєва, а ІІІ місце ‒ Тимур Балик. Призерами в категорії до 14 років стали Денис Десятник, Артур Балик та Сергій Швагер. Шахісти здобули золото, срібло й бронзу змагань відповідно. В категорії серед дівчат першість здобула Амелія Громко, другу сходинку змагань посіла Софія Соловйова, а бронзу турніру отримала Дарія Лактюхіна.

Переможців та призерів нагородили кубками, медалями та грамотами від Федерації шахів міста. Детальніше дізнатися про турнір можна за посиланням.

Нагадаємо, на останніх хвилинах виїзного матчу ФК «Кривбас» втратив очки у матчі, що завершився нічиєю.