У Кривому Розі провели чемпіонат із фунакоши шотокан карате-до, котрий став «тренуванням» перед всеукраїнськими змаганнями

19 Березня 2023, 20:30 Поділитися СПОРТ

18 березня у нашому місті провели змагання з фунакоши шотокан карате-до, до яких долучилось більше 200 спортсменів. Всіх призерів відзначили нагородами, а найкращі відправляться на чемпіонат України в Черкаси. Відповідну новину опублікували в соцмережах криворізької Федерації фунакоши шотокан карате-до.

18 березня провели Чемпіонат криворізької Федерації фунакоши шотокан карате-до. За переможні місця змагалось більше 200 спортсменів віком від чотирьох до 47 років. Усього було три розділи: кіхон, формально-технічний комплекс (ката) та куміте (бої).

Чимала кількість учасників спробувала себе у спарингу на змаганнях вперше, тому не минулось без хвилювань. Проте всі каратисти гідно виступили й здобули значний досвід. Також відзначили й переможців, призерам вручили медалі за зайняті місця.

Також міські змагання стали «тренуванням» перед чемпіонатом України, котрий відбудеться з 7 по 9 квітня у Черкасах.

«Бажаємо кожному спортсмену впевнено і рішуче почувати себе на татамі та в подальшому з легкістю здобувати нові нагороди. Дякуємо батькам наших дітей за віру та підтримку! Осс!», ‒ йдеться у дописі федерації.

Нагадаємо, команда футболісток із «Кривбасу» розгромила ЖФК «Атекс» й перемогла на виїзді з рахунком «0:16».