Дві золоті медалі здобув криворізький спортсмен на міжобласному чемпіонаті з плавання у Польщі

26 Березня 2023, 21:13 Поділитися СПОРТ

Протягом двох днів спортсмени з різних куточків держави змагались за переможні місця на змаганнях з плавання у Польщі. Серед них був і вихованець криворізької ДЮСШ №10, котрий здобув одразу дві перемоги. Про це повідомляє пресслужба позашкільного закладу у Фейсбуці.

З 23 по 24 березня тривав Міжобласний командний чемпіонат з плавання. Запеклу боротьбу за першість провели в одному зі спорткомплексів у Польщі. До участі допускались юнаки 12-13 років, котрі мали виступати у певних дисциплінах і на певних дистанціях

До турніру долучились і криворіжці з ДЮСШ №10. За результатами, перше місце виборов Олег Саєнко у категорії «брас» 200 м. Хлопець завоював перемогу в тій же дисципліні, але на відстані 100 м. Тренеркою криворіжця є Тетяна Куликівська.