Одразу десять медалей привезли криворізькі спортсмени зі змагань у Києві

28 Березня 2023, 22:40 Поділитися СПОРТ

З 23 по 26 березня у Києві проходив Чемпіонат України з настільного тенісу серед дорослих у якому дві медалі здобула вихованка ДЮСШ №8 Дар’я Ковальова. А 25 березня відзначилися і криворізькі бійці на Кубку України з рукопашного бою, який також проходив у Києві. Колектив ДЮСШ №3 здобув одразу вісім відзнак. Про спортивний успіх своїх вихованців школи повідомили на своїх сторінках у соцмережах.

З 23 по 26 березня у Києві проходив Чемпіонат України з настільного тенісу серед дорослих. Приїхали на нього показати свої вміння та позмагатися за першість збірні команди з усіх регіонів країни. У складі збірної Дніпропетровської області брали участь і криворіжці – вихованці ДЮСШ №8 Дар’я Ковальова та Павло Плакущий.

Павло показав гарну гру, а Дар’я на турнірі виборола дві бронзові нагороди: одну за особистий виступ, а іншу – за командний. Допомагав спортсменам готуватися до турніру досвідчений тренер Микола Зайцев.

Поки Дар’я з Павлом показували своє вміння вправлятися із ракеткою, у Києві 25 березня пройшов ще один Всеукраїнський турнір – Кубок з рукопашного бою. Без перемог криворіжців на ньому також не обійшлося.

Представляв наше місто на змаганнях з рукопашного бою спортивний колектив ДЮСШ №3. Вони вибороли одразу вісім медалей: два золота, три срібла та три бронзи.

В цей же час у Тернополі тривав третій тур чемпіонату України з гандболу, на якому команда криворіжанок здобула впевнену перемогу.