Почесні місця на п’єдесталі пошани посіли спортсмени з Кривого Рогу на Відкритому кубку Дніпропетровської області з карате

28 Березня 2023, 18:04 Поділитися СПОРТ

26 березня дві сотні каратистів з різних областей країни зійшлись у спарингах, аби здобути першість на змаганнях. Серед учасників турніру були й криворізькі спортсмени з клубу «Бушідо». Наші каратисти вибороли 10 медалей. Про це повідомляє виконком Тернівської райради.

26 березня відбувся Відкритий кубок Дніпропетровської області з карате. Змагання провели в спортивному комплексі у Дніпрі. Саме туди з’їхались близько 200 спортсменів з 10 клубів різних регіонів країни. Кривий Ріг представляли на змаганнях 14 вихованців спортивного клубу «Бушідо». За результатами змагань, криворіжці вибороли 10 призів, зокрема:
    – І місце – Олег Житченко «куміте» 57 кг; Данило Долгов «куміте» 30 кг; Михайло Барабуха «ката»;
    – ІІ місце – Єгор Кравець «ката»; Михайло Барабуха «куміте» 34 кг; Дмитро Прозоровський «куміте» 30 кг;
    – ІІІ місце – Єгор Кравець «куміте» 30 кг; Валерія Бочкарьова «куміте» 61 кг; Гліб Боклаженко «куміте» 76 кг; Владислав Обвінцев «куміте» 30кг.

Нагадаємо, перемогу на Кубку України з рукопашного бою здобув криворізький спортсмен Сергій Волоха.