У Кривому Розі пройшов Кубок області зі стрибків на акробатичній доріжці: земляки - серед переможців та призерів

29 Березня 2023, 10:01 Поділитися

28 березня Кривий Ріг приймав Кубок області серед дорослих зі стрибків на акробатичній доріжці та турнір серед юнаків і дівчат. З'їхалися на нього спортсмени з усієї області. Брали участь і вихованці ДЮСШ №1, які на домашньому для себе чемпіонаті показали гідний результат та здобули одразу 12 відзнак, дві серед яких - за перемогу на п'єдесталі пошани.

28 березня у нашому місті пройшов Кубок Дніпропетровщини зі стрибків на акробатичній доріжці серед дорослих та чемпіонат серед юнаків і дівчат 9-14 років. Організовані змагання були на спортивній базі криворізької ДЮСШ №1, вихованці якої не раз ставали переможцями та призерами всеукраїнських та міжнародних змагань зі спортивної акробатики.

З'їхалися на турнір спортсмени з усієї області. Звісно брав участь у домашніх для себе змаганнях і спортивний колектив криворізької спортшколи. Вихованці ДЮСШ №1 показали гарний результат та вибороли одразу 12 відзнак. Серед них Максим Вологін став переможцем серед дорослих, а Вероніка Назарова - серед дівчат в віковій категорії 12-14 років.

Нещодавно вихованці ДЮСШ №1 стали срібними призерами Чемпіонату України зі спортивної акробатики, який проходив у Львові.